אביזרים משלימים לאופניים

אנשים שונים משתמשים באופניים למטרות שונות, חלק מהאנשים משתמשים בהם כדי לנסוע ממקום למקום כמו לעבודה, לבית הספר או סתם לקניות, חלק משתמשים בהם כדי לצאת לטיולים בחיק הטבע, חלק משתמשים בהם כדי לעשות פעלולים וחלק סתם משאירים אותם בבית לכל מקרה שיבוא, אבל לא משנה לאיזו מטרה אתם משתמשים, תמיד יהיו אביזרים משלימים לאופניים שלכם שיעשו לכם את הרכיבה עליהם ליותר נוחה ויעילה.

יש הרבה אביזרים משלימים לאופניים שיכולים לעניין את הרוכב הפשוט. בין הרכיבים יש למשל כסא ילד אחורי לאופניים שעליו אפשר לשאת ילד באופן בטיחותי ממקום למקום. הכסאות האלו נוחים, בטיחותיים, באים בצבעים שונים כך שהם לא יפגעו בעיצוב האופניים שלכם ויכולים לשאת ילדים במשקלים שונים, דוגמאת כסא ילד לאופניים מדגם Thule RideAlong שיכול לשאת ילדים במשקל של עד 22 קילוגרם.

בנוסף לנשיאת ילדים, יש כסאות מיוחדים שעוזרים לרוכבים לשאת משאות כבדים אחרים בחלק האחוקי של האופניים. כסא סבל אקטיבי של חברת Thule יכול לשאת משאות במשקל של עד 25 קילוגרם אך הוא לא נועד להסעת ילדים. הוא שוקל טיפה פחות מקילוגרם והוא עשוי מאלומיניום ופלסטיק כך שהוא עמיד מפני תנאי מזג אוויר קשים והוא קל ונוח לשימוש.

אביזרים נוספים שאתם יכולים למצוא בקטגוריית "אביזרים משלימים לאופניים" הם כל מיני מערכות מנעולים למיניהם, מתאמים לכל סוגי האופניים ולאביזרים, סלסלאות לאופניים, מתקנים נוספים ששימושיים להעמסת משאות על האופניים או להעמסת האופניים על כלי רכב או אפילו סתם בכדי להניח אותם בבית – גם לכך יש אביזרים ומתקנים. כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי למצוא את המתקן המתאים בשבילכם הוא להיכנס לאתר חן אופן בקטגוריית "אביזרים משלימים" ולחפש את מה שאתם מבקשים מבין שלל המוצרים הקיימים באתר במחירים משתלמים ובאיכויות גבוהות.

מאת
לוגו חן אופן
חן אופן היא חברה ותיקה ומובילה בתחום פתרונות חניה לאופניים בישראל ופתרונות נשיאה לרכב. חן אופן היא חברה לאוהבי ספורט השואפים לקיים סביבה ירוקה יותר ולעתיד טוב יותר.
נושאים