גגון עריסה לג'יפ

גגון עריסה הוא גגון פשוט הרבה יותר נוח, על זה כולם יסכימו. בעלי רכבים מסוג ג'יפ או רכבי שטח נוספים מעדיפים גגוני עריסה בעיקר כי זה מרגיש שהם יושבים טוב יותר על הרכב והציוד ששמים בהם מרגיש יותר יציב.

גגוני עריסה הם גגונים איכותיים מאוד, ברוב החברות, ולכן המחיר שלהם בהתאם. מחירם של גגוני עריסה לרכב נעים בין 1700-4000 שקלים. גגונים שונים מכילים מפרט שונה ובנויים בצורה אחרת ולכן מומלץ להתאים את הגגון לרכב שלכם כמו כפפה – לשם כך יש להתייעץ עם המומחים בחנות חן אופן.

דוגמאות לגגוני עריסה שמתאימים לג'יפים

  • עריסת Thule Explorer 714 – עריסה מעולה ניתנת לכיוונון, מאוד חזקה ויציבה. גם זולה מאוד וניתן להשיג אותה במחיר משתלם מאוד בקישור הזה.
  • עריסה Thule Trail 823 – אחת מהעריסות האיכותיות ביותר של חברת Thule. חזקה, בטיחותית, גמישה ומתכווננת.  עריסה מעוצבת ויוקרתית שמתאימה למגוון סוגי רכבים. אתם לא רוצים שיהיה לכם רכב מרשים אך תתפשרו על עריסה ולכן זוהי בחירה נבונה. היא חזקה במיוחד ומתאימה למשקלים כבדים.
  • עריסה Thule Trail 824 – כמו דגם 823 רק בגודל אחר שמתאים לרכבים אחרים ובעיקר לרכבי שטח גדולים ורחבים. באמצעות עריסה זו תוכלו לשאת יותר ציוד על הרכב שלכם.

קישורים לעריסות מצורפים בתחתית.

מאת
לוגו חן אופן
חן אופן היא חברה ותיקה ומובילה בתחום פתרונות חניה לאופניים בישראל ופתרונות נשיאה לרכב. חן אופן היא חברה לאוהבי ספורט השואפים לקיים סביבה ירוקה יותר ולעתיד טוב יותר.
נושאים