מנשאי קיאק לרכב

אני חובב קיאקים כבר לא מעט זמן, מדי שבוע אני נוסע לים כשעל גג הרכב שלי יש מנשא שמתאים לקיאק שלי. בתור אחד שזהו התחביב העיקרי שלו, אני לא זוכר איך הייתי מסתדר לפני שהיה לי מנשא כזה ואני לא יודע איך אנשים אחרים מסתדרים מבלי שיהיה לכם אחד כזה. אז הגיע הזמן לדבר על מנשאי קיאק לרכב.

רבים מאיתנו, חובבי הקיאקים לא יכולים להסתדר עם שינוע הקיאק שלנו לים ובחזרה מבלי האמצעים המתאימים. מנשאי קיאק לרכב הופכים לחלק חשוב ובלתי נפרד מהרכב שלנו וזה ברור מאוד למה, קיאקים ממוצעים לא בדיוק באים בגודל שמתאים להיכנס לרכב וגם הצורה שלהם לא הכי בנאלית ולכן מנשא קיאקים לרכב הוא הפיתרון המושלם לחובבי הקיאקים.

מנשאים כאלו יכולים לבוא במגוון צורות, גדלים, צבעים ואפשרויות קשירה ויש אפילו גגון פלא רב תכליתי שעושה כמעט הכל. יש כאלו שמתאימים לקיאקים בלבד ויש כאלו שמאפשרים העמסה של דברים נוספים מלבד קיאקים. לא משנה גם איזה כלי רכב יש לכם, בין אם גדול ובין אם קטן יותר, בין אם מדובר בג'יפ גבוה, רכב סדאן ארוך או האצ'באק בינוני, סביר להניח שיש איפה שהוא מנשא כזה שמתאים לרכב שלכם. המתקנים האלו הם מתקנים כלי משקל ומאוד נוחים להחזקה ולהעברה מרכב לרכב במידת הצורך. כמובן שגם הבטיחות, שהיא נמצאת בראש, לקוחה בחשבון ביצור המתקנים האלו והם בטיחותיים ומאפשרים קשירה בטוחה של הקיאק שלכם לרכב מבלי לדאוג כלל וכלל.

גם אם אין לכם קיאק ויש לכם קאנו או גלשן גלים תהיו בטוחים שיהיה מתקן שמתאים לכם ובו תוכלו להשתמש. כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת חן אופן ולהתייעץ עם המומחים איזה מתקן מתאים ייחודית לכם, בהתאם לרכב כמובן ובהתאם לנוחות שלכם.

מאת
לוגו חן אופן
חן אופן היא חברה ותיקה ומובילה בתחום פתרונות חניה לאופניים בישראל ופתרונות נשיאה לרכב. חן אופן היא חברה לאוהבי ספורט השואפים לקיים סביבה ירוקה יותר ולעתיד טוב יותר.
נושאים