מתקן נשיאה לאופניים

כשמדברים על מתקן נשיאה לאופניים מתכוונים למתכנים שמתלבשים על הרכב ומאפשרים שינוע של האופניים ממקום למקום. מתקנים כאלו יכולים להתחבר לחלקו האחורי של הרכב או לגג באמצעות גגון והם נועדו כדי לחזק את הבטיחות של היושבים ברכב ושל עוברי האורח בכביש ובנוסף לכך לשמור על האופניים מפני נזקים ופגיעות.

מתקני נשיאה לאופניים הם נפוצים מאוד בקרב מטיילים ורוכבי אופניים שמשתמשים באופניים שלהם לעתים קרובות. אין דרך טובה יותר להעביר אופניים ממקום למקום מאשר באמצעות מתקנים אלו.

מחירם של מתקני אופניים

מחירו של מתקן נשיאה לאופניים משתנה מאוד בין מוצר למוצר. ישנם מוצרים זולים שעולים בדרך כלל כמה מאות. 500-600 שקלים למתקן זהו מחיר זעום, אך מרבית האנשים קונים מוצרים איכותיים וחזקים ממותגים נחשבים. מותגים אלו בהחלט שווים את המחיר שלהם והם עולים בין 1500-3000 שקלים עם אפשרות למתקנים שעליהם אפשר להעמיס יותר מזוג אופניים אחד.

איך קושרים את האופניים למתקנים?

מתקנים שונים עובדים בצורה שונה. ישנם מתקנים שיש להם תופסנים מיוחדים לאופניים. כאלו שמצריכים מכם לקפל את האופניים קודם כדי לקבל אחיזה טובה יותר או כאלו שמחזיקים את הגלגלים והאופניים 'עומדות' מעל הרכב. כל המתקנים בטיחותיים והשאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם מה יותר נוח לכם. אל תנסו להתפשר מבחינת הבטיחות בדברים כאלו וקשירה של האופניים על חבלים על גגון היא לא הדרך האידיאלית. אל תשכחו שאם גגון גבוה לכם מדי יש אפשרות להתקין מנשא אופניים אחורי כדי שלא תצטרכו להתאומץ יותר מדי

מאת
לוגו חן אופן
חן אופן היא חברה ותיקה ומובילה בתחום פתרונות חניה לאופניים בישראל ופתרונות נשיאה לרכב. חן אופן היא חברה לאוהבי ספורט השואפים לקיים סביבה ירוקה יותר ולעתיד טוב יותר.
נושאים