לוקרים לאופניים

אופניים יכולות להיות דבר לא זול בכלל, יש זוגות אופניים שעולות אלפי שקלים וכמו שאתם דואגים שלא יגנבו לכם את הרכב, כך גם על האופניים צריך לשמור. לא תמיד חניה פשוטה של אופניים או מנעול רגיל יכולים להספיק ולפעמים בשביל מקרים קיצוניים צריך לפעול באמצעים קיצוניים. יש מתקנים טובים ומיוחדים שיכולים להתאים לכל בית, בניין, בית ספר, עסק, חברה ומוסד ציבורי והוא בהחלט ישדרג את כל עניין הבטיחות בכמה רמות מעל.

חברת WSM הגרמנית ובעלת השם כאחת החברות המספקות ציוד לאופניים וביניהם כמה ממוצרי ההגנה לאופניים הטובים ביותר מסוגם יצרה את הדגם המיוחד והיוצא דופן של הלוקרים – Antje Safe שהוא מתקן אחסון אופניים ייחודי ומתקדם. למרות המראה המפלצתי, מדובר על מתקן פשוט מאוד להרכבה על ידי כל אחד שמעוניין ומאפשר 100% ביטחון מפני גניבות והשחתת רכוש, יותר מכל מתקן, חניה, שרשרת או מנעול אופניים אחר שקיים בשוק. המתקן הזה צבר לעצמו שם טוב ולא סתם כך אלא שבאמת מדובר באחד המתקנים הטובים והיעילים ביותר.

המתקן אמין ובטיחותי וחוץ מסכנת בני האדם שירצו לגנוב לכם את האופניים או להרוס אותם בכוונה או בטעות הוא גם עשוי מפלדה חסונה וחסינה שעמידה מפני כל מזג אוויר החל משמש קופחת ועד גשם וסופות קשות. רוחבו של מתקן כזה הוא 80 ס"מ, גובהו הוא 125 ס"מ ועומקו 205 ס"מ והוא מגיע בצבעים אפור וכחול. החברה המייבאת את המוצר האיכותי הזה היא מי אם לא חברת חן אופן שגם מספקת אחריות של שנה. אם המתקן הזה נראה לשביעות רצונכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת חן אופן ולברר פרטים נוספים ולהתייעץ.