גגון עריסה לג'יפ

גגון עריסה הוא גגון פשוט הרבה יותר נוח, על זה כולם יסכימו. בעלי רכבים מסוג ג'יפ או רכבי שטח נוספים מעדיפים גגוני עריסה בעיקר כי זה מרגיש שהם יושבים טוב יותר על הרכב והציוד ששמים בהם מרגיש יותר יציב.

גגוני עריסה הם גגונים איכותיים מאוד, ברוב החברות, ולכן המחיר שלהם בהתאם. מחירם של גגוני עריסה לרכב נעים בין 1700-4000 שקלים. גגונים שונים מכילים מפרט שונה ובנויים בצורה אחרת ולכן מומלץ להתאים את הגגון לרכב שלכם כמו כפפה – לשם כך יש להתייעץ עם המומחים בחנות חן אופן.

דוגמאות לגגוני עריסה שמתאימים לג'יפים

  • עריסת Thule Explorer 714 – עריסה מעולה ניתנת לכיוונון, מאוד חזקה ויציבה. גם זולה מאוד וניתן להשיג אותה במחיר משתלם מאוד בקישור הזה.
  • עריסה Thule Trail 823 – אחת מהעריסות האיכותיות ביותר של חברת Thule. חזקה, בטיחותית, גמישה ומתכווננת.  עריסה מעוצבת ויוקרתית שמתאימה למגוון סוגי רכבים. אתם לא רוצים שיהיה לכם רכב מרשים אך תתפשרו על עריסה ולכן זוהי בחירה נבונה. היא חזקה במיוחד ומתאימה למשקלים כבדים.
  • עריסה Thule Trail 824 – כמו דגם 823 רק בגודל אחר שמתאים לרכבים אחרים ובעיקר לרכבי שטח גדולים ורחבים. באמצעות עריסה זו תוכלו לשאת יותר ציוד על הרכב שלכם.

קישורים לעריסות מצורפים בתחתית.

עריסות לרכב

בעלי רכבים שיודעים שאין להם מספיק מקום ברכב כדי להכיל את כל הדברים שבהם הם משתמשים באופן יום-יומי יודעים שהם צריכים למצוא פיתרון. לדחוס את כל החפצים לתא המטען גם אם הם יזוזו שם באופן לא בטיחותי וכזה שעושה נזק לדפנות תא המטען זה לא פיתרון, גם לא לשים את החפצים הגדולים במושב האחורי כשהילדים צריכים לשים אותם על ברכיהם זה לא פיתרון וזה גם מסוכן מאוד. מה שכן יכול להיות הפיתרון הוא למצוא מקום אחסון נוסף. הפיתרון הזה יכול לבוא בצורת גגונים לרכב, תאי אחסון ניידים שמתחברים לרכב ומנשא אחורי, תלוי בהתאם לנסיבות. הפיתרון הזה יכול לבוא גם בתור עריסות לרכב שאותן מרכיבים על גג הרכב והן מאפשרות אחסון חפצים נוספים באופן מסודר, נוח ובטיחותי בנוסף למקום שיש בתוך הרכב.

בחנויות רבות לכלי רכב ובכללן חברת חן אופן בע"מ, יש לא מעט סוגים של עריסות ולא מעט אביזרים נלווים לעריסות אלו. העריסות מגיעות כשהן עשויות מחומרים שונים, הן קיימות בגדלים שונים ובצורות שונות והן מתאימות לכל רכב. העריסות המפורסמות של חברת Rhino-Rack למשל, עשויות מאלומיניום והן מתאימות למגוון שימושים. בנוסף לכך, רוב העריסות הקיימות בשוק עשויות מחומרים טובים שנותנים להן עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים ועמידות מפני חלודה והן אמינות למשך שנים רבות. כל העריסות באות עם נקודות קשירה ועיגון מובנות כדי שיהיה קל להעמיס את הדברים על העריסה ולהוריד. הן גם קלות להרכבה ולהתקנה וכל אחד יכול לעשות את זה בעצמו. לאלו מכם שחשוב להם השקט בזמן הנסיעה, יש אפשרות לבחור את העריסות 'השקטות' שבנויים בצורה כזאת שהם עושים רעשי רוח מינימלים.