עריסות לרכב

בעלי רכבים שיודעים שאין להם מספיק מקום ברכב כדי להכיל את כל הדברים שבהם הם משתמשים באופן יום-יומי יודעים שהם צריכים למצוא פיתרון. לדחוס את כל החפצים לתא המטען גם אם הם יזוזו שם באופן לא בטיחותי וכזה שעושה נזק לדפנות תא המטען זה לא פיתרון, גם לא לשים את החפצים הגדולים במושב האחורי כשהילדים צריכים לשים אותם על ברכיהם זה לא פיתרון וזה גם מסוכן מאוד. מה שכן יכול להיות הפיתרון הוא למצוא מקום אחסון נוסף. הפיתרון הזה יכול לבוא בצורת גגונים לרכב, תאי אחסון ניידים שמתחברים לרכב ומנשא אחורי, תלוי בהתאם לנסיבות. הפיתרון הזה יכול לבוא גם בתור עריסות לרכב שאותן מרכיבים על גג הרכב והן מאפשרות אחסון חפצים נוספים באופן מסודר, נוח ובטיחותי בנוסף למקום שיש בתוך הרכב.

בחנויות רבות לכלי רכב ובכללן חברת חן אופן בע"מ, יש לא מעט סוגים של עריסות ולא מעט אביזרים נלווים לעריסות אלו. העריסות מגיעות כשהן עשויות מחומרים שונים, הן קיימות בגדלים שונים ובצורות שונות והן מתאימות לכל רכב. העריסות המפורסמות של חברת Rhino-Rack למשל, עשויות מאלומיניום והן מתאימות למגוון שימושים. בנוסף לכך, רוב העריסות הקיימות בשוק עשויות מחומרים טובים שנותנים להן עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים ועמידות מפני חלודה והן אמינות למשך שנים רבות. כל העריסות באות עם נקודות קשירה ועיגון מובנות כדי שיהיה קל להעמיס את הדברים על העריסה ולהוריד. הן גם קלות להרכבה ולהתקנה וכל אחד יכול לעשות את זה בעצמו. לאלו מכם שחשוב להם השקט בזמן הנסיעה, יש אפשרות לבחור את העריסות 'השקטות' שבנויים בצורה כזאת שהם עושים רעשי רוח מינימלים.

 

מאת
לוגו חן אופן
חן אופן היא חברה ותיקה ומובילה בתחום פתרונות חניה לאופניים בישראל ופתרונות נשיאה לרכב. חן אופן היא חברה לאוהבי ספורט השואפים לקיים סביבה ירוקה יותר ולעתיד טוב יותר.
נושאים