5 אביזרים מומלצים לאופניים

אתם יושבים שעות על גבי שעות בבחירת האופניים שלכם אבל מתי בפעם האחרונה חשבתם איזה ציוד נוסף יכול להועיל לכם ברכיבות ובשימוש באופניים? כנראה שממש מזמן או אף פעם. הנה המלצות טובות לאביזרי אופניים שכדאי לכם לקנות.

אביזרים

אביזרי בטיחות – יש כמה דברים מאוד בסיסיים שאתם חייבים לקנות וכדאי מאוד שהם יהיו איכותיים. אביזרים כמו קסדה, מגני ברכיים, אמצעי תאורה או מחזירי אור הם חשובים מאוד כדי שתוכלו לעשות את הדברים האפשריים שבמקרה של תאונה חס וחלילה הפגיעה בכם תהיה נמוכה ככל שאפשר.

מתקן לבקבוק – בימות הקיץ החמים חשוב מאוד להקפיד לשתות הרבה ולפעמים כשאנחנו רוכבים על אופניים אנחנו נוטים להזניח את החשיבות של זה. קחו איתכם בקבוק מים קרים לדרך כך שבמקרה הצורך תמיד תוכלו לעצור בצד ולשתות.

ביגוד מתאים – חשוב מאוד לבחור בבגדים נוחים לרכיבה, כאלו שלא יפריעו לכם בזמן שאתם רוכבים וכאלו שלא ארוכים מדי על מנת שלא ייכנסו לתוך הגלגלים או ייתקעו בשרשרת. בגדים צמודים הם הבחירה החכמה ואם אתם נוסעים בלילה חשוב מאוד לבחור בגדים בהירים כדי שיהיה יותר קל לזהות אתכם.

מנשא אופניים – במידה ואתם מעבירים את האופניים ממקום למקום באמצעות הרכב שלכם, אל תנסו לדחוף את האופניים למושב האחורי או לתא המטען. השתמשו במתקן נשיאה לאופניים שיאפשר לכם מעבר בטוח ממקום למקום ועם הכי פחות סיכון.

מתלה אופניים \ מתקן חנייה – על מנע להימנע מגניבות מומלץ להכניס את האופנים לתוך הבית. כדי שהם לא יתפסו יותר מדי מקום יש מתקנים מיוחדים ואיכותיים שנועדו כדי שתתלו עליהם את האופניים שלכם. בנוסף לכך, אפשר להשתמש במתקני חניה רגילים ולהציע לועד הבית לקנות במידה ויש לכם כמה רוכבי אופניים בבניין.

מאת
לוגו חן אופן
חן אופן היא חברה ותיקה ומובילה בתחום פתרונות חניה לאופניים בישראל ופתרונות נשיאה לרכב. חן אופן היא חברה לאוהבי ספורט השואפים לקיים סביבה ירוקה יותר ולעתיד טוב יותר.
נושאים