זהירות בטיול אופניים בסוכות

חג סוכות ומזג האוויר נפלא ולכן אנשים רבים יוצאים לטיול אופניים בשטח. עם זאת, חשוב לשמור על הבטיחות בזמן הרכיבה וגם לפני כן כשמעבירים את האופניים לשטח.

זהירות בהעברת האופניים

אנשים רבים מעבירים את האופניים שלהם ממקום למקום הם עושים זאת בקלות ראש ומכניסים את האופניים לתוך תא המטען. במקרה ותא המטען לא מתאים או לא מספיק גדול הם אפילו מורידים את הכסאות מקדימה תוך כדי שהם פוגעים לעצמם בנוחות ובבטיחות. במקום לעשות זאת, אפשר לקנות מנשא אופניים שלא רק ישמור על הבטיחות שלכם וימנע נזקים לגוף ולרכוש אלא גם ישפר את החוויה ויגביר את הנוחות.

טיול אופניים

בדיקה של האופניים

חשוב לבדוק שהאופניים תקינות לפני שמתחילים את הרכיבה, חשוב לשמור על גלגלים מלאים בדיוק במידה הרצויה כדי שתהיה לכם שליטה מלאה. חשוב גם לבדוק את הבלמים ולהימנע מבגדים ארוכים או משוחררים מדי שעלולים להיתפס בגלגלים.

רכיבה בזהירות עם ציוד מגן

בזמן רכיבה חשוב להקפיד על חבישת קסדה. זה כבר לא מותרת אלא חובה. חיים של אנשים רבים ניצלו תודות לקסדה. בנוסף לכך אם אתם נוסעים במקומות בהם יש כלי רכב תדאגו לכך שיש לכם את האמצעים לכך שיבחינו בכם בקלות. זה אומר בגדים זוהרים ומחזירי אור.

זהירות מהתייבשות

טיולים כאלו בטבע יכולים להיארך זמן רב ולכן חשוב להצטייד בבקבוקי מים כדי להימנע מהתייבשות. עשו הפסקות אם צריך ודאגו לכך שהטיול לא רק יעבור בשלום אלא גם יהיה חוויה מהנה.

לקריאה על אמצעי בטיחות לאופניים

מאת
לוגו חן אופן
חן אופן היא חברה ותיקה ומובילה בתחום פתרונות חניה לאופניים בישראל ופתרונות נשיאה לרכב. חן אופן היא חברה לאוהבי ספורט השואפים לקיים סביבה ירוקה יותר ולעתיד טוב יותר.
נושאים